Топ Новини

Президент Європарламенту: Тимошенко не повинна бути у в'язниці

27 листопада 2011 в 14:48
Президент Європейського парламенту Єжи Бузек бажає Юлії Тимошенко в день її народження мужності й сил.
sizo_okno_reshetka_turma.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Юлія, бажаю вам мужності й сили в цей важкий момент. Ви не повинні бути у в'язниці», - цитує прес-служба партії «Батьківщина» звернення Є. Бузека, оприлюднене на його сторінці в Facebook.

Президент Європейського парламенту також висловив стурбованість погіршенням стану здоров'я Ю. Тимошенко. «На жаль, сьогодні немає чого святкувати ні їй, ні Україні. Я отримав підтвердження про погіршення стану здоров'я. Влада повинна дозволити їй отримати всю необхідну медичну допомогу», - підкреслив він.

На переконання Є. Бузека, останні події в Україні свідчать про недемократичність процесів, що відбуваються в країні. «Інтенсивність, кількість політично мотивованих судових процесів, які одночасно відкрито проти неї, вказують на недолік у незалежності української судової системи та партійність української еліти. Політика має бути боротьбою ідей, а не боротьбою судових процесів», - заявив він.

«Як нам знайти справжній політичний діалог між ЄС та Україною, якщо Україна не може провадити діалог усередині?» - підсумував президент Європарламенту.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...