ПР "протягне" пенсійну реформу через Раду, якщо їм пообіцяють збільшити пенсії

14 червня 2011 в 11:30
Голова фракції Партії регіонів у парламенті не виключає, що цього пленарного тижня у парламенті буде розглянуто законопроект про пенсійну реформу.

"На сьогодні ще залишаються питання щодо даного законопроекту. Ми сподіваємося, що сьогодні протягом дня разом з урядом керівники фракції будуть відпрацьовувати, у тому числі і цей документ", - сказав О.Єфремов.

За його словами, узгодження вимагає низка питань, зокрема, чи буде підвищено пенсії у результаті проведення реформи. "Це основне питання, яке цікавить всіх людей. Все інше ми можемо залишати за дужками для професіоналів", - підкреслив лідер фракції.

Рішення, за його словами, вимагає також і проблема, що пов'язана з пенсіями військовослужбовців і працівників правоохоронних органів за вислугою років, а також норма, що викликає суперечку про зменшення максимального розміру пенсій, оскільки ця норма суперечить нормам Конституції України.

"Залежно від того, коли ми отримаємо відповіді на ці питання, тоді, сподіваюся, депутатський корпус буде готовий включити до порядку денного цей документ", - зазначив О.Єфремов.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи може Верховна Рада на цьому пленарному тижні включити до порядку денного даний законопроект, лідер фракції Партії регіонів відповів: "Можливе його включення навіть завтра, якщо сьогодні ми отримаємо відповіді на ці питання".

"Регіонал" уточнив, що у вівторок у другій половині дня будуть проводитися відповідні консультації.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович через свого представника у Верховній Раді народного депутата фракції ПР Юрія Мірошниченка вимагає від парламенту розглянути на цьому тижні законопроекти №7455 («Про законодавче забезпечення реформування пенсійної системи») і №7562 («Про гарантії держави виконання рішень суду»).

Доопрацьований урядом законопроект про пенсійну реформу, як і раніше містить безліч непопулярних норм. Зокрема, норму про підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років на 6 місяців щороку протягом 10 років.

Окрім того, так само планується збільшити мінімально необхідний страховий стаж для отримання пенсії за віком з 5 до 15 років і підвищити нормативну тривалість страхового стажу для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі для жінок з 20 до 30 років і для чоловіків — з 25 до 35 років.

Не змінилися пропозиції щодо збільшення віку виходу на пенсію для чоловіків-держслужбовців — 62 роки. Проте цей вік буде максимальним і продовжити перебування на держслужбі з 2013 року вже буде не можна.

Як і раніше пропонується збільшити необхідну вислугу для військовослужбовців — з 20 до 25 років.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...