Топ Новини

Посол Німеччини: Українській владі не варто недооцінювати глибоку стурбованість ЄС процесами в Україні

28 вересня 2011 в 11:31
Посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот вважає, що українській владі не варто недооцінювати глибоку стурбованість у Європейському Союзі ситуацією з дотриманням демократичних норм в Україні.
euroflag__evro_ukr_ua_2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Я вважаю, що українській владі не варто недооцінювати глибоку стурбованість у Європейському Союзі процесами в Україні. Водночас я впевнений, що месиджі, які посилали провідні європейські політики, були сприйняті правильно», - сказав посол в інтерв’ю «Україні молодій».

Ганс-Юрген Гаймзьот також зазначив, що переслідування лідерів української опозиції може негативно позначитися на відносинах між Україною та ЄС.

«Шанси на те, що глибока і всебічна Угода про вільну торгівлю та Угода про асоціацію будуть доведені до фінальної частини і парафовані ще в цьому році, є непоганими, якщо брати за основу переговорну матерію. На мою думку, Міністерство закордонних справ та Міністерство економіки України багато й добре попрацювали у цьому відношенні. Водночас слід зазначити, що в Європейському Союзі зростають сумніви щодо того, якою мірою в Україні забезпечується дотримання європейських стандартів правової держави. Це може спричинити проблеми щодо підписання і ратифікації зазначених угод», - наголосив посол.

«Треба бути свідомим того, що укладення Угоди про асоціацію з ЄС стало б наступним цілком важливим кроком України на шляху інтеграції у структури Європейського Союзу. Від президента України залежить, чи будуть розвіяні сумніви щодо норм правової держави і демократичного розвитку в Україні», - підсумував Ганс-Юрген Гаймзьот.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...