Посол Франції: Громадяни Європи можуть не зрозуміти Угоди про асоціацію з Україною

25 серпня 2011 в 15:02
Якщо офіційний Київ не вживе заходів щодо дотримання принципів правової держави у судових процесах над представниками опозиції, то громадська думка Європи може не зрозуміти укладення Угоди про асоціацію з Україною. Таку думку в інтерв’ю «Українському тижню» висловив посол Франції в Україні Жак Фор.
tymoshenko___web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Так, на запитання, чи може бути призупинено або загальмовано діалог між ЄС та Україною щодо зони вільної торгівлі й асоціації через арешт і гіпотетично можливе засудження Юлії Тимошенко, Ж.Фор відзначив, що «ніхто на сьогодні не бажає, аби цей переговорний процес був загальмований або перенесений на пізніше, бо тут ідеться про майбутнє мільйонів європейців, про українців».

«Але якщо з боку офіційного Києва не буде вжито потрібних заходів, то громадська думка Європи може не зрозуміти укладення такої угоди, ніби нічого не сталося й нічого не відбувається», - додав посол Франції.

Посол нагадав, що парламенти всіх членів ЄС будуть зобов’язані ратифікувати відповідну угоду. Так само з цього приводу має офіційно висловитися Європарламент. «Варто зауважити й те, що переговори, про які я згадав, були започатковані з Україною вчорашньою, яка вже зовсім інакша, ніж сьогоднішня. На європейському рівні тривають перемовини й консультації стосовно наслідків, які можуть мати місце з огляду на нещодавні події суто політичного характеру. Наразі казати про чітку позицію тієї чи тієї сторони в цьому обговоренні, можливо, зарано», - сказав Ж.Фор.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...