Топ Новини

Порошенко: Кримінальний тиск на бізнес з боку влади посилився

10 листопада 2011 в 07:19
Голова ради Національного банку України Петро Порошенко заявив, що тиск на бізнес з боку органів влади в країні значно посилився, повідомляє телеканал ТВі.
poroshenko.jpg
poroshenko.com.ua

"Корупційний, адміністративний, податковий, дуже жорсткий, у тому числі і кримінальний тиск на бізнес значно збільшився. У першу чергу, з боку організованої структури влади. Дуже чітка координація дій правоохоронних органів, прокуратури, контролюючих органів. Коли потрібно, вони чинять тиск, але не з метою переділу власності, а з метою отримання корупційного доходу. Сьогодні жодна перевірка не обходиться без взяття хабара з економіки. І від цього не врятують ніякі антикорупційні закони, оскільки закони сьогодні пишуться по-одному, а виконуються по-іншому", - сказав П.Порошенко.

Він зазначив, що такі дії значно стримують розвиток національної економіки, оскільки позбавляють її необхідних у кризовий період ресурсів.

При цьому П.Порошенко повідомив, що його бізнес не є об'єктом тиску з боку правоохоронних і контролюючих органів.

Нагадаємо, днями П.Порошенко заявив про неефективність економічного курсу української влади: «Це нагадує ситуацію, коли у лікарні, з одного боку, хворого підключили до апарату штучного дихання, а з іншого, душать, схопивши його за горло».

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...