Порошенко запропонував Раді позбавляти громадянства України за подвійне громадянство

13 березня в 18:55

Законопроект пропонує позбавляти громадянства за паспорт іншої країни, а також за відмову відмовитися від іноземного громадянства при отриманні громадянства України.

Порошенко1
Порошенко зробив несподіваний крок
Василь Артюшенко, DT.UA
Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект змін до закону "Про громадянство України". Проект №6175 зареєстрований в парламенті.

"Президент України вважає, що питання, які виникають з подвійним громадянством, мають бути врегульовані. Випадки, коли чиновники вищої ланки кажуть про наявність у них двох і більше паспортів іноземних держав, неприпустимі", - заявив представник президента у Верховній Раді, народний депутат фракції БПП Артур Герасимов.

За його словами, проект закону встановлює, що особа, яка добровільно набула громадянства іноземної держави, буде вважатися такою, що підпадає під вимоги припинення українського громадянства. Законопроект також пропонує уточнити підстави для втрати громадянства України. Однією з підстав для втрати громадянства України пропонується вважати відмову особи від паспорта іноземної держави після набуття громадянства України.

"Зміни до закону не будуть поширюватися на громадян України в Криму, оскільки про добровільне набуття громадянства Росії там мови не ішло", - заявив Герасимов.

Читайте також: Ляшко запропонував позбавити Тимошенко українського громадянства

Раніше голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що Верховна Рада найближчим часом зможе розглянути законопроект, який передбачає позбавлення депутатського мандата за подвійне громадянство.

Нагадаємо, що раніше подвійне громадянство було виявлено у глави ДФС Романа Насірова.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...