Топ Новини

Порошенко пропонує Раді скасувати особливий статус Донбасу

15 листопада 2014 в 14:16

Порошенко підписав указ, яким вводить у дію рішення РНБО від 4 листопада "Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій і Луганській областях".

Петр Порошенко
Указ про заходи стабілізації в Донбасі підписано

Цим рішенням РНБО пропонує скасувати закон про особливий статус Донбасу. "Підтримати пропозицію президента України щодо внесення в установленому порядку на розгляд Ради як невідкладного законопроекту про визнання таким, що втратив чинність закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей", - йдеться в рішенні РНБО.

До відома громадян України, державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, їх посадових і службових осіб належить донести що будь-які органи, їх посадові та службові особи, утворені, обрані, сформовані і призначені за результатами так званих виборів 2 листопада в окремих районах Донецької і Луганської областей, є освіченими, обраними, сформованими, призначеними і діють всупереч Конституції та законам України.

"Кабінет міністрів повинен невідкладно забезпечити встановлення порядку надання гуманітарної допомоги населенню Донецької і Луганської областей, передбачивши її маркування державною символікою України", - йдеться в документі, опублікованому на сайті президента України Петра Порошенка.

Уряд має забезпечити вдосконалення реалізації державної інформаційної політики, зокрема щодо активізації роботи з інформування суспільства про військово-політичної ситуації в державі та про прийнятих органами державної влади України заходи з надання гуманітарної допомоги населенню окремих територій в районі проведення АТО в Донецькій і Луганській областях.

Указ, підписаний 14 листопада, уводиться в дію з дня опублікування.

Читайте також: Терористам байдуже до особливого статусу Донбасу – Die Zeit

14 листопада Кабінет міністрів України затвердив перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...