Порошенко пообіцяв рішучі реформи відразу після місцевих виборів

21 жовтня 2015 в 14:57

Порошенко заявив, що виборів в Україні не буде чотири роки. Між тим, його ж проект змін до Конституції передбачає, що нові місцеві вибори пройдуть у 2017 році.

Порошенко
Порошенко думає, що у нього є ще чотири роки на реформи
Сайт президента України

Президент України Петро Порошенко заявив, що після проведення місцевих виборів в Україні розпочнеться рішуча робота з реформування країни.

"Відразу ж після виборів, я про це ніколи не говорив і не хотів говорити до виборів, але вам скажу: у нас буде чотири роки без виборів, без популізму, коли, нарешті, ми зможемо продемонструвати рішучі кроки по розвитку нашої держави", - сказав президент, відвідуючи Івано-Франківський цементний завод.

Зокрема, за його словами, мова йде про рішучі кроки щодо боротьби з корупцією, реформування судової системи, завершення реформування прокуратури та в ряді інших напрямків.

Також президент підкреслив, що відразу ж після проведення чесних і прозорих місцевих виборів почнеться серйозна робота з відновлення економіки країни та залучення інвестицій.

Нагадаємо, що президентський проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) передбачає, що чергові вибори в місцеві органи влади пройдуть в жовтні 2017 року. 31 серпня Верховна Рада поки ухвалила цей закон у першому читанні.

Читайте також: Земельна реформа: компромісний сценарій

За даними липневого опитування Соціологічної групи "Рейтинг", лише 3% українців задоволені темпом реформ в країні. При цьому 32% респондентів не задоволені занадто повільними реформами, а 12% громадян не задоволені, оскільки реформи проводяться дуже швидко. У той же час 40% вважають, що в Україні не відбувається ніяких змін.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...