Топ Новини

Половина британців хотіли б вийти з Євросоюзу

8 листопада 2012 в 19:15
Економічні проблеми Європи призвели до зростання кількості євроскептиків у Великобританії. Якби в країні пройшов референдум, половина б висловилася за вихід з Євросоюзу.

Майже половина населення Великобританії виступає за вихід їхньої країни з Європейського союзу, тоді як проти цієї ідеї виступає менше третини населення, показали результати опитування, проведені компанією YouGov.

За даними опитування, у випадку винесення питання про членство Великобританії у ЄС на референдум, 49% населення проголосували б за вихід з ЄС, 28% - проти і 17% не визначилися з рішенням. Решта респондентів заявили, що взагалі не стали б брати участь у голосуванні.

В опитуванні компанії YouGov, проведеному в кінці жовтня, взяли участь понад 1,5 тис. осіб.

Раніше цієї осені прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон в спробі досягти компромісу зі своїми прихильниками по партії, які виступали проти проекту бюджету ЄС, запропонував після визначення оновленого формату співпраці країни з ЄС винести угоду на референдум.

Аналітики, дізнавшись про цю пропозицію, попередили, що, враховуючи настрої населення, цей референдум може закінчитися для країни виходом з ЄС, а для самого Кемерона кінцем політичної кар'єри, як це раніше сталося з відомими євроскептиками і попередниками Кемерона на посаді глави уряду - Маргарет Тетчер і Джоном Мейджором.

Читайте також:

Британський уряд дав шанс Шотландії здобути незалежність


Половина британців не знають, де в них серце - результати опитування

Злочинність у Лондоні за час Олімпіади-2012 впала на 5%

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...