Топ Новини

Площа земель Міноборони в Криму - 38 тис. га. Держакти оформлені на 67%

3 лютого 2012 в 13:08
Загальна площа земель Міноборони в Криму становить 37,8 тис. га. Держакти на право користування оформлені на 67% площі. 408,7 га використовуються не за цільовим призначенням, 16,7 тис. - нераціонально.
crimea-krym_allkrim.ru.jpg
allkrim.ru

Загальна площа земель Міноборони України в Криму — 37,8 тис. га. При цьому держакти на право користування ними оформлені тільки на 67% площі. За даними перевірок рескомзему, 408,7 га використовуються не за цільовим призначенням, а 16,7 тис. — нераціонально.

«Тільки у Сімферополі та прилеглому районі виявлено 1,6 тис. га., яких військові не використовують, вони просто стоять порожні. При цьому в Сімферополя величезні проблеми з виділенням ділянок і для репатріантів, які доб-ровільно звільняють самозахоп-лення, і іншим громадянам під будівництво житла, і просто — для розвитку міста», - розповів ZN.UA голова рескомзему Криму Олександр Чабанов.

Крім того, за даними рескомзему, не обробляються і використовуються не за прямим призначенням 7 тис. га земель підприємств Мінагрополітики та понад 1,7 тис. га земель, що знаходяться в користуванні НАН України.

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в статті Валентини Самар «Ми не оремо, не сіємо, не платимо ...». ! Zn

Читайте також:

Сигнал по флоту: «Гази!»

Росія не змогла узгодити з Україною умови заміни кораблів у Севастополі

Москва припиняє фінансування ЧФ у Севастополі

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...