Топ Новини

Після підвищення тарифів на воду регіонали порадили звертатися за субсидіями

1 березня 2012 в 13:36
У Партії регіонів запевнили, що підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення не торкнеться малозабезпечених українців, оскільки вони можуть попросити субсидію.
jkx_jkh_zkx_zkh_tarifi_moneti5.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Малозабезпечені українці не відчують на собі підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення завдяки субсидіям на оплату комунальних послуг, заявив член фракції Партії регіонів Ігор Лисов.

Коментуючи прийняте Національною комісією з регулювання ринку комунальних послуг рішення про підвищення тарифів на воду, він зазначив, що в даний час для підвищення тарифів є кілька об'єктивних причин.

«Перша причина підвищення тарифів - подорожчання обслуговування та утримання трубопроводів. Друга - підвищення вартості електроенергії. Дійсно, перед підприємствами-постачальниками води стоїть завдання зниження енерговитрат. Окрім того, надходить багато скарг на якість води, тому витрачається більше реагентів на її очищення, щоб досягти нормативних показників для питної води», - цитує його слова прес-служба Партії регіонів.

У той же час він підкреслив, що «по гаманцю незаможних українців це підвищення не вдарить», бо на сплаті комунальних послуг їм надається субсидія.

«Адресні субсидії, які діють в Україні та оформляються органами соцзабезпечення, передбачають, що малозабезпечені українці не повинні платити за комунальні послуги більше 10% доходу на одну людину і більше 15% - на сім'ю. Тому на них зростання тарифів не відіб'ється, тому що з підвищенням суми оплати і підвищиться розмір субсидії», - сказав він.

Нагадаємо, в Україні з 1 березня 2012 року набувають чинності нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для потреб населення.

Читайте також:

В Україні підвищили тарифи на холодну воду

Депутати відмовилися вводити мораторій на підвищення тарифів на послуги ЖКГ

Підвищувати тарифи на послуги ЖКГ у Києві в рік виборів ніхто не буде

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...