Після отримання статусу академії всі викладачі ВНЗ вступили до ПР

12 грудня 2011 в 13:27
8 грудня 132 викладача Херсонської державної морської академії вступили до Партії регіонів, повідомляє прес-служба партії.

До первинної партійної організації морської академії увійшли проректори, професори, завідувачі кафедрами, начальники відділів, викладачі, командири рот.

«Всі ми пам'ятаємо час, коли попередня влада закривала нашу морехідку, було видано відповідний наказ міністра освіти з цього приводу. Але тільки з приходом Партії регіонів до влади наша морехідка, перший і найстаріший морехідний навчальний заклад в Україні, не лише збережений, а й став академією», — сказав на врученні партійних квитків голова міської організації партії, мер міста Володимир Сальдо.

ZN.UA 15 червня Кабінет Міністрів України створив на базі Херсонського державного морського інституту Херсонську морську академію.

Ректором академії є Володимир Ходаковський, що займав у 2002-2006 рр. пост голови Херсонської облради і в 2004-2005 рр. — голови Херсонської ОДА.

Володимир Сальдо отримав цього року антипремію «Будяк року» у номінації «За бездіяльність у випадку порушення прав людини».

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...