Топ Новини

Після обшуку в офісі "Батьківщини" Аваков виявив встановлену прослушку

11 липня 2011 в 11:38
Після обшуку правоохоронцями харківського приміщення приймальні партії «Батьківщина», в офісі було виявлено встановлені потужні пристрої прослуховування.

Після обшуку правоохоронцями харківського приміщення приймальні партії «Батьківщина», в офісі було виявлено встановлені потужні пристрої прослуховування.


Про це у своєму блозі повідомив екс-губернатор Харкова, голова місцевої облорганізації «Батьківщини» Арсеній Аваков.

«Всього кілька днів пройшло після обшуків в моєму офісі ... Вислухав доповідь нашої служби безпеки: ранкова перевірка приміщень офісу виявила два професійних прослуховуючих пристрої, радіо-закладки високої потужності - транслюють зміст розмов у приміщенні зацікавленим особам ...», - написав А.Аваков.

«Дивує лише, що найпотужніший прослуховуючий пристрій виявлено в залі засідань депутатських фракцій партії "Батьківщина" в міській та обласній раді. У залі, яка використовується тільки для засідань партійного бюро, фракцій і два рази на тиждень здається для великої редакційної планерки медійникам...», - додає політик.

«І знову здрастуйте! Здрастуй тупість і безпардонність наших "правоохоронців". Здрастуй безупинна низка "випадкових" наїздів на опозицію та її лідерів. Здрастуй, як написав недавно один з журналістів - "правляча дурість" ... Контроль опозиції, контроль преси - ось про що йдеться. Ми давно не розраховуємо на реальне правосуддя. Ми не розраховуємо і на об'єктивне розслідування виявлених фактів ні у МВС, ні в СБУ. Ми публічно звертаємося лише до здорового глузду і совісті людей, які нас оточують ... Людей, які - настане час - не погодяться з таким порядком речей і захочуть жити у світі без гидоти...», - прокоментував А.Аваков те, що відбувається.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...