Після другого зауваження судді Луценко попросив заклеїти йому рот скотчем

22 червня 2012 в 11:27
Юрій Луценко емоційно попросив суддю зняти питання прокурора Євгена Зінченка, яке той поставив свідкові кілька разів підряд, оскільки вважає, що обвинувач таким чином намагається змусити свідка дати потрібну йому відповідь. За це Луценко отримав друге зауваження від судді. Перше йому дали за різке висловлювання: «суд визнав, що - Зінченко дебіл».
5_07_lucenko_34_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко отримав від голови судового процесу щодо його справи судді Ганни Медушевської друге зауваження за час сьогоднішнього засідання.

Після того, як прокурор Євген Зінченко в черговий раз намагався задати свідкові - колишньому заступнику Луценка - Володимиру Євдокимову одне і те ж питання, екс-міністр, емоційно звертаючись до голови, просив зняти питання, оскільки, на його переконання, воно є абстрактним, а, по-друге, задаючи його кілька разів, прокурор намагається змусити свідка дати потрібний йому відповідь.

«Що тут відбувається? Ви нав'язуєте думку прокурорів свідкові, примушуючи його дати необхідну їм відповідь!», - голосно сказав Луценко.

Після чого отримав від голови друге зауваження. У відповідь на це Луценко сказав: «За що зауваження?! Заклейте тоді мені рот скотчем! Кілька разів одне і те ж абстрактне питання дозволяєте ставити прокурору!».

- Луценка видалили із залу суду за образи прокурора

Раніше голова в судовому процесі в справі за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ України Луценка в організації незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Ганна Медушевська зробила зауваження підсудному за некоректне висловлювання на адресу представників державного обвинувачення.

Коли представники держобвинувачення висловилися проти залучення до матеріалів справи документів за результатами перевірки законності ведення оперативно-розшукової справи з боку представників Генеральної прокуратури як наглядового органу, зазначивши, що вони «не мають значення для дослідження в суді», Луценко заявив, що «тільки для дебілів» ці документи не мають значення.

Суддя на прохання прокуратури зробила зауваження Луценкові. На це Луценко сказав, звертаючись до головиї: «Тобто, ви вважаєте, що абстрактне звернення «дебіл» стосується до прокурора Зінченка? Тоді добре - суд визнав, що Зінченко дебіл».

Читайте також:

Свідок стверджує, що Луценко не контролював справу про отруєння Ющенка

Захист Луценкa підозрює, що в Євросуді хтось уже все «повирішував»

Кузьмін: Луценко — звичайний злодій

Луценко прокурорам: Передайте слова свідка Кузьміну, упирі

Янукович порекомендував Луценку «любити свого водія» за свій рахунок

Януковичу нічого сказати про Луценка, окрім як «любить — не любить», — Ірина Луценко

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...