Топ Новини

Перше засідання Конституційної асамблеї з Януковичем відбудеться 20 червня

19 червня 2012 в 12:08
20 червня відбудеться перше засідання Конституційної асамблеї за участю президента Віктора Януковича. У засіданні також візьмуть участь Володимир Литвин, керівники парламентських фракцій, співробітники адміністрації президента.
uk.jpg
http://wek.com.ua

Президент України Віктор Янукович візьме участь у першому засіданні Конституційної асамблеї, яка відбудеться в середу, 20 червня. У засіданні також візьмуть участь голова Верховної Ради України Володимир Литвин, керівники парламентських фракцій, співробітники адміністрації президента, повідомила прес-служба глави держави.

Янукович підписав указ "Про Конституційну асамблею" 17 травня. Згідно з документом, Конституційна асамблея - спеціальний допоміжний орган при президентові України.

До завдання цього органу, які перерахованіо в положеннях про Конституційну асамблею, належить підготувати законопроекти про внесення змін до Конституції України, організувати суспільне, професійне (за участю міжнародних експертів) обговорення цих законопроектів, а також доопрацювати текст за результатами такого обговорення. Потім асамблея подає доопрацьований текст змін до Конституції президентові України, який вносить його на розгляд Верховної Ради.

Конституційну асамблею утворено у складі 94 осіб. Поки в ній немає представників опозиційних партій. Більшу частину Конституційної асамблеї становлять науковці, фахівці у правовій та юридичній сферах, судді Конституційного суду, глава Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал.

Головою асамблеї призначено першого президента України (1991-1994) Леоніда Кравчука. ! zn

Читайте також:

Янукович створює Конституційну асамблею на чолі з Кравчуком

Кравчук зібрався зробити Конституції «євроремонт»

Янукович хоче, щоб над змінами до Конституції працювала й опозиція

Прелюдія до битви

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...