Топ Новини

Переговори щодо бюджету ЄС закінчилися провалом

13 листопада 2012 в 18:46
Європарламенту не вдалося переконати делегації країн Євросоюзу в необхідності значного збільшення бюджету ЄС. Тепер Єврокомісії належить виробити новий проект.
euroflag.jpg
tourism-in-europe.net

Переговори про збільшення бюджету Євросоюзу на 2013 рік між Європарламентом і урядами країн-членів ЄС закінчилися невдачею. У вівторок, 13 листопада, керівник делегації Європарламенту Ален Ламассур заявив у Брюсселі, що причиною зриву переговорів стала відмова делегацій країн ЄС обговорювати запит Єврокомісії про додаткові внески до бюджету ЄС на 2012 рік. Сума цих внесків повинна була скласти майже дев'ять мільярдів євро.

Відмова від переговорів означає, що Єврокомісія має представити новий проект бюджету. Європарламент вимагає асигнувань у розмірі 138 мільярдів євро, що на 6,8 відсотка більше ніж у 2012 році. Країни Євросоюзу вважають, що бюджет на 2013 рік має становити
132,7 млрд євро.

У тому випадку, якщо новий бюджет не вдасться узгодити і прийняти до кінця поточного року, набуде чинності правило, згідно з яким витрати ЄС будуть затверджуватися країнами Євросоюзу щомісяця.

Читайте також:

Європа вступає в нову фазу боротьби з кризою

 
Для охочих отримати притулок в ЄС найбільш приваблива Франція, найменш - Естонія

Євросоюз має намір виходити з кризи за допомогою співпраці з Китаєм

ЄС думає про залучення країн поза єврозони в банківський союз

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...