Пенітенціарна служба опублікувала заяви Тимошенко з загрозою вибити вікно (документ)

19 липня 2012 в 16:53
Пенітенціарна служба опублікувала заяву Юлії Тимошенко, де вона погрожує вибити вікно в палаті лікарні, якщо їй не дадуть поговорити по телефону. «Я звільню вікно від скла і буду спілкуватися з тими, з ким вважаю за потрібне», написала екс-прем'єр.
tymoshenko.JPG
Леонід Олексіїв, НБН

Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) опублікувала на своєму сайті фотокопію заяви екс-прем'єра Юлії Тимошенко, де вона загрожує вибити вікно в палаті лікарні, якщо їй не дадуть можливості здійснити телефонну розмову.

"Я Вас інформую, що у мене є намір скористатися цим правом, і якщо протягом години мені не нададуть право телефонної розмови, я звільню вікно від скла і буду спілкуватися з тим, з ким вважаю за потрібне, через телефони своїх прихильників під вікнами моєї лікарняної палати. Вас попереджаю про порушення Вами ст.60 Конституції України та ст.365 КК України ", - йдеться в тексті, опублікованому на сайті ГПтС" за численними запитами ЗМІ ".
 
 
 
Як повідомлялося, раніше прес-служба ДПтС поінформувала про те, що Тимошенко вимагала від керівництва Качанівської колонії право на телефонну розмову, а отримавши відмову, написала заяву із загрозою вибити вікно в палаті харківської лікарні.
 
Згодом прес-служба відомства повідомила, що Тимошенко "як виняток" дозволили зателефонувати. Вона поговорила з двома особами.
 
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...