Топ Новини

Печерський суд затримав на два місяці дружину головного свідка проти Лазаренка

5 вересня 2011 в 14:36
Суддя Печерського суду Вікторія Гаркава винесла рішення про затримання на два місяці дружини колишнього бізнес-партнера екс-прем'єра Павла Лазаренка Петра Кириченка - Ізабелли Кириченко.

Про це ZN.UA повідомив адвокат Кириченко Денис Бугай.

Суддя ухвалила запобіжний захід за наполяганням слідства, яке вважає, що Кириченко намагалася продати квартиру, яка знаходиться під заставою.

Нагадаємо, що Ізабелла Кириченко була затримана 2 вересня. Будучи близько 10 років громадянкою США, вона приїхала до України, щоб за дорученням продати квартиру, оформлену на чоловіка, але виявилося, що ця квартира знаходиться під арештом.

Сама Кириченко у своєму затриманні підозрює політичні мотиви.

Петро Кириченко у 1990-х роках був бізнес-партнером Лазаренка, який зараз відбуває у США покарання за відмивання грошей. Лазаренко був близьким другом сім'ї Кириченко і хресним батьком його внучки.

Однак, коли у США проходив суд над Лазаренком, Кириченко, якого також звинувачували у відмиванні грошей, в обмін на свободу визнав свою провину і став основним свідком звинувачення проти екс-прем'єра. Відтоді подружжя Кириченків живе у Сан-Франциско.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...