Топ Новини

Партія регіонів запевнила, що «афганців» та «чорнобильців» пільг не позбавляли

6 червня 2012 в 11:08
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов спростував інформацію про те, що законопроект №9127 «Про державні гарантії виконання рішень судів» передбачає скасування пільг для «чорнобильців», «афганців» і низки інших категорій громадян.
chernobil.jpg
newzz.in.ua

У проголосованому 5 червня законопроекті №9127 «Про державні гарантії виконання рішень судів» не було норм, пов'язаних із пільгами «афганців» чи «чорнобильців». Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«У нас є зобов'язання перед ЄС. Багато людей звертаються до європейських судів, і нам треба прийняти документ про виконання рішень європейських судів», - сказав він.

Також лідер регіоналів спростував інформацію, яка напередодні з'явилася у ЗМІ, що Верховна Рада «нишком провела законопроект, який дозволить не виплачувати «афганцям» та «чорнобильцям» їхні гроші».

«В законопроекті немає нічого, пов'язаного з цим. Залишилися тільки норми виконання рішень європейських судів, а ті скандальні норми вилучені і на голосування не поставлені. Ви дезінформіруете людей», - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що «чорнобильці» і «афганці» мають намір вийти під стіни Верховної Ради з вимогами до уряду забезпечити виплату їм належних за законом пільг.

Як повідомлялося, 5 червня Верховна Рада прийняла закон «Про гарантії виконання судових рішень». За законопроект № 9127 віддали голос 259 депутатів.

Як відомо, цей законопроект викликав низку протестних акцій восени минулого року як у Києві, так і в регіонах. У ході однієї з вересневих акцій «афганці» і чорнобильці знесли огорожу під Верховною Радою і почали штурм будівлі парламенту.

Нагадаємо, що саме цей законопроект викликав в минулому році хвилю соціальних протестів. Зокрема, «афганці» і «чорнобильці» кілька разів штурмували Верховну Раду з вимогою не допустити прийняття законопроекту, оскільки він урізає їхні пільги.

Читайте також:

«Афганці» і «чорнобильці» готуються до нових акцій протесту

Парламент прийняв закон, який обурив чорнобильців

Чорнобильці відмовляться від нагород Януковича

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...