Топ Новини

Партія Литвина відмовляється вливатися в Партію регіонів з ідеологічних причин

16 березня 2012 в 19:34
Литвин не готовий повторити крок Тігіпка і приєднатися до Партії регіонів виключно з ідеологічних міркувань.
Lytvyn_litvin_litvyn_lytvin___04.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Народна партія не збирається вливатися в Партію регіонів, оскільки ці дві сили мають ідеологічні розбіжності. Про це лідер Народної партії, голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив в ефірі «5-го каналу».

Відповідаючи на питання, чому Народна партія не повторить шлях партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» з приєднанням до ПР, Литвин сказав: «А чому вона має повторювати долю «Сильної України»?»

При цьому він висловив переконання, що рано чи пізно в Україні відбудеться процес консолідації партій, яких наразі налічується 200. Литвин позитивно оцінив той процес консолідації партій, який відбудеться навколо тієї чи іншої великої політичної сили.

«Якщо брати Народну партію, то вона має 15-річну історію, на відміну від «Сильної України». Якщо брати Партію регіонів і «Сильну Україну», то в них практично тотожна ідеологія. Якщо брати Народну партію, то в нас більше розвинений елемент, який говорить про національні позиції», - сказав Литвин.

Він зазначив, що Партія регіонів і «Сильна Україна» мають більш інтернаціональний характер, і тому вони об'єктивно йдуть на процес консолідації.

Як повідомляло ZN.UA, Партія регіонів 17 березня в Києві планує офіційно оголосити про приєднання «Сильної України». Спочатку рішення партій об'єднатися було оголошено ще 16 серпня 2011 року. Однак злиття двох партій постійно переносилося.

Читайте також:

Тігіпко дійсно може очолити виборчий штаб ПР, але відповідати за касу будуть інші люди

Балога відхрестився від впливу на відносини ПР і «Сильної України»

Литвин не вступить у Партію регіонів слідом за Тігіпком

У Партії регіонів назвали причини падіння своєї популярності

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...