Топ Новини

Парламентська більшість закликала ЄС до якнайшвидшого підписання Угоди про асоціацію

20 березня 2012 в 16:32
Верховна Рада закликала Європейський союз не затягувати підписання Угоди про асоціацію з Україною. У постанові також міститься прохання надати Україні фінансову допомогу.
rada.png
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Верховна Рада прийняла постанову з закликом до Європейського союзу підписати Угоду про асоціацію, а також про Зону вільної торгівлі з Україною.

За проект постанови № 10161 авторства регіоналів Олександра Єфремова і Леоніда Кожари у вівторок, 20 березня, проголосувало 267 депутатів парламентської більшості. Опозиція постанову не підтримала.

У заяві, зокрема, Верховна Рада Україна закликає Європейський союз та його держави-члени «продемонструвати політичну волю і забезпечити якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», а також «надати Україні достатню фінансову, технічну і законодавчу допомогу в період підготовки до виконання та реалізації Угоди».

Нагадаємо, що в грудні 2011 року Європейський союз відмовився підписувати з Україною вже готову Угоду про асоціацію в зв'язку з негативною оцінкою того, що відбувається в країні.

Читайте також:

Азаров визнав, що процес євроінтеграції України зайшов у глухий кут

Брюссель просив Україну не спекулювати щодо дати парафування Угоди

ЄС знову нагадав Україні, що Угода про асоціацію залежить від справи Тимошенко

У ЄС відкрито визнали, що Угоду про асоціацію з Україною заморожено

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...