Топ Новини

Пакистан випробував балістичну ракету, здатну нести ядерні заряди (відео)

25 квітня 2012 в 07:04
Через тиждень після тестування Індією міжконтинентальної балістичної ракети Agni-V Пакистан провів запуск ракети меншої дальності, однак здатної досягати території Індії.
Shaheen-I.jpg
webtelek.com

Пакистан провів випробування балістичної ракети малої дальності Shaheen-IA, що є поліпшеною версією Shaheen-I. Завдяки внесеним покращенням, зокрема, збільшилася дальність балістичної ракети. Випробування визнано успішними. Ракета впала в Індійському океані.

Подробиці щодо запуску і характеристик Shaheen-IA поки невідомі. Попередня версія ракети - Shaheen-I - здатна вражати цілі на дальності до 750 кілометрів і здатна вражати цілі на території Індії. Одноступінчата твердопаливна ракета масою 9,5 тонни може нести звичайну або ядерну боєголовку масою до 500 кілограмів.
 Пакистан провів випробування поліпшеної версії Shaheen-I через тиждень після того, як в Індії відбулося випробування нової балістичної ракети Agni-V. Індійська ракета здатна вражати цілі на дальності до 5,5 тисячі кілометрів. Agni-V є триступінчастою твердопаливною балістичною ракетою, ща здатна нести звичайну або ядерну боєголовку масою до тонни.

Індія і Пакистан, утворені у результаті поділу Британської Індії у 1947 році, з того моменту встигли провести між собою три повномасштабні війни (у 1947, 1965 і 1971 роках). Обидві країни регулярно проводять випробування ракет, про що заздалегідь інформують один одного.

Читайте також:

Пакистан більше не дозволить американцям порушувати суверенітет

Пакистан не проти військово-технічного співробітництва України з Індією

Індія і Пакистан вирішили відновити діалог

Індія успішно випробувала міжконтинентальну ракету (відео)

За матеріалами: Лента.ру , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...