Опозиція подала до ВАСУ півмільйона підписів до позову проти Януковича

6 вересня 2012 в 07:21
Лідери Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов подали до Вищого адміністративного суду України понад 500 тисяч підписів громадян, зібраних в рамках акції «Україна проти Януковича» на підтримку позову про визнання протиправними дії чинного Президента Віктора Януковича.
oppozitsia1.jpg
segodnya.ua

Об'єднана опозиція подала до ВАСУ понад 500 тисяч підписів громадян на підтримку позову проти Віктора Януковича. Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов принесли підписи до ВАСУ.

Яценюк нагадав, що в середині літа представники Об'єднаної опозиції звернулися до ВАСУ з позовом до президента Януковича.

«Не вдаючись в юридичні подробиці, я скажу, що це за позов. Це позов на брехню: все, що Янукович обіцяв перед президентськими виборами, все ним не виконано», - заявив він і додав, що суд взяв до провадження позов, але звернувся до позивачів з постановою, щоб вони розшифрували, що означає «правопорушення і злочини президента Януковича».

«Ми розшифровуємо суду весь перелік тих злодіянь, які чинний президент Янукович здійснив щодо України. Коли він йшов на вибори, він обіцяв гідну пенсію і не підвищувати пенсійний вік. Він порушив Конституцію і свої обіцянки, коли підписав пенсійну реформу. Коли він йшов на вибори, він обіцяв підвищення заробітних плат і пенсій. Він порушив Конституцію, коли підписав закон про державний бюджет. І так само порушив свої передвиборчі обіцянки. Коли він йшов на вибори, він обіцяв відновлення лікарень і шкіл - він закрив 1000 шкіл та 700 лікарень. Він порушив обіцянки і порушив Конституцію. Коли він йшов на вибори, він ще дуже багато чого обіцяв, в результаті він захопив владу і фактично країна сьогодні знаходиться в економічному падінні».

Як зазначив Яценюк, таким чином, у своєму позові Об'єднана опозиція та ще 500 тисяч громадян, які своїми підписами підтримали цей позов, вимагають від ВАСУ розглянути позов по суті і викликати президента Януковича до суду для надання пояснень.

У свою чергу, Турчинов зауважив, що зібрані підписи сотень тисяч людей свідчать про те, що вони припинили боятися діючої влади.

«Сотні тисяч українців розуміють: так, в Україні сьогодні немає правосуддя, але ми починаємо процес, який, рано чи пізно, буде завершений, і він буде завершений імпічментом чинного президента, він буде завершений відновленням правосуддя, він буде завершений відновленням демократії і європейського напрямку нашої країни. Це початок процесу, який матиме крапку», - зазначив Турчинов.

Читайте також:

Об’єднана опозиція виключила зі своїх лав п’ятьох кандидатів у депутати

Турчинов назвав провокацією повідомлення у ЗМІ про розкол в Об’єднаній опозиції

У Черкасах спотворили білборди опозиції, вийшло: «Ми Зупинимо Україну» (ФОТО)

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...