Топ Новини

Опозиція наполягає на розгляді законопроекту, поданого раніше до Венеціанської комісії

10 листопада 2011 в 13:08
Тимчасова спеціальна комісія (ТСК) Верховної Ради до 14:00 понеділка, 14 листопада, повинна визначитися з базовим проектом закону про вибори народних депутатів, заявив голова комісії Руслан Князевич (НУНС).
knyazevich_ruslan.jpg
radiosvoboda.org

«Прийнято рішення до 14:00 понеділка отримати від представників фракцій більшості відповідь на наші запитання, які ми сьогодні озвучили під час роботи ТСК», - сказав він на брифінгу у четвер,10 листопада.

Р.Князевич зазначив, що під час сьогоднішнього засідання представники більшості наполягали, щоб базовим законопроектом стосовно виборів народних депутатів був документ, розроблений групою народних депутатів №9265-1, серед яких Олександр Єфремов (Партія регіонів), Ігор Шаров (Народна партія).

Р.Князевич підкреслив, що представники опозиції, їх у ТСК п'ять осіб, не погодилися з цим і наполягають, щоб базовим для подальшої роботи став законопроект, щодо якого вже надала висновок Венеціанська комісія.

Він також повідомив, що представники опозиції озвучили директиви, які були дані ним від керівників фракцій: якщо представники парламентської більшості будуть наполягати на розгляді як базового законопроекту О.Єфремова, то вони «зобов'язані покинути засідання комісії».

Р.Князевич заявив, що опозиція готова йти на компроміс «навколо того законопроекту, щодо якого зробила експертизу Венеціанська комісія».

Як повідомлялося, минулого тижня Верховна Рада створила тимчасову спеціальну комісію з доопрацювання закону про вибори народних депутатів.

Зараз у Верховній Раді знаходиться кілька законопроектів про вибори, в тому числі №9265-1, поданий депутатами більшості. Цей документ майже повністю повторює проект, який розробляла робоча група на чолі з міністром юстиції Олександром Лавриновичем, проте містить кілька норм, які Венеціанська комісія не розглядала.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...