Опозиція нарахувала у регіоналів 14 дублікатів карток

11 січня 2013 в 12:39

Опозиція заявляє, що фракція Партії регіонів отримала 10 січня вісім дублікатів карток для голосування за відсутніх народних депутатів, а вранці 11 січня ще шість.

rada- knopkodav 8.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Народний депутат фракції "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що фракція Партії регіонів отримала 14 дублікатів карток для голосування своїх відсутніх народних депутатів. "За нашою інформацією, вчора ввечері секретаріат Верховної Ради отримав вісім дублікатів карток для голосування Партії регіонів і сьогодні вранці - ще шість", - сказав Турчинов на ранковому пленарному засіданні парламенту.

За його словами, ці дублікати карток для голосування вже знаходяться у гніздах для голосування в останніх рядах сектору, який займає фракція Партії регіонів у залі засідань, і будуть брати участь у голосуваннях.

Як відомо, на засіданні 10 січня депутати від Партії регіонів продовжують голосувати за відсутніх колег, прикриваючись газетами.

Зокрема, регіонал Володимир Наконечний голосував за Олега Царьова, Вілен Шатворян - за Володимира Продивуса, Микола Левченко - за Сергія Кия, а Андрій Пінчук - за Інну Богословську.

Також на кнопкодавстві були помічені Нестор Шуфрич і Вадим Колесніченко.

А регіоналка Світлана Фабрикант писала СМС-ки, перепитуючи, чи треба голосувати за свого колегу.

Нагадаємо, що 11 січня, Верховна Рада України призначила Ігоря Соркіна главою Національного банку України. За проголосував 231 народний депутат. У тому числі 181 регіонал, 31 комуніст, і 13 - позафракційних.

Читайте також:

Рада призначила Соркіна головою Нацбанку

Депутатів- регіоналів зобов'язали голосувати за відсутніх колег

У новій Раді далі буде процвітати "кнопкодавство": сенсорна кнопка поки працювати не буде

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...