Огризко дав свідчення проти Тимошенко

4 серпня 2011 в 09:47
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на газових переговорах у січні 2009 року виступала в тому числі від імені голови НАК «Нафтогаз України». Про це заявив екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко.
ogrizko_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Наскільки я розумію, прямі вказівки компанії «Нафтогаз України» прем'єр-міністр не має права давати», - сказав Огризко.

За його словами, «Нафтогаз України» - це акціонерна компанія, в якої є свої органи управління. Вони й повинні були аналізувати ситуацію і прийняти рішення.

У той же час, за словами Огризка, як прем'єр-міністр Ю.Тимошенко мала право вести ці переговори, але підписувати виключно міжнародні угоди. А газові угоди між «Нафтогазом» і «Газпромом» на його думку, не є міжнародними.

Він також упевнений, що в той час потрібно було створити міжурядову делегацію, визначити її голову, затвердити директиви і тільки потім ухвалювати рішення.

Окрім того, В.Огризко підкреслив, що МЗС України було відсторонено на всіх етапах у газових переговорах від участі у їх підготовці та проведенні.

«Наші фахівці могли дати як мінімум поради, консультації», - додав він.

Разом з тим, В.Огризко називає цю ситуацію наслідком «правового нігілізму» який створений в Україні.

Він упевнений, що газові угоди 2009 року так само, як і «харківські угоди» 2010 року є невигідними для України і повинні бути скасовані, для цього є всі правові підстави.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...