Топ Новини

Об’єднану опозицію має очолити позапартійна людина, яка ніколи не стане «тушкою», - Гриценко

27 березня 2012 в 12:08
Позапартійна людина, громадський діяч на чолі списку опозиції стане потужним сигналом для суспільства, що партійні вожді відкинули свої прем’єрські чи президентські амбіції і готові працювати разом, заради спільної справи, вважає Анатолій Гриценко. Об’єднана опозиція має делегувати до парламенту людей, які за жодних умов не стануть «тушками».
gricenko.jpg
grytsenko.com.ua

Список опозиції має очолити непартійна людина, громадський діяч. З такою ініціативою виступив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

«На чолі списку об’єднаної опозиції на парламентських виборах не повинно бути партійного функціонера. Це має бути позапартійна людина, громадський діяч. Саме позапартійна людина, громадський діяч на чолі списку опозиції стане потужним сигналом для суспільства, що партійні вожді відкинули свої прем’єрські чи президентські амбіції і готові працювати разом, заради спільної справи», - заявив політик.

Гриценко пропонує включити до списку об’єднаної опозиції кращих, шанованих у суспільстві людей. Як членів партій, так і позапартійних, представників громадського сектору.

«Представлена партія у парламенті, чи не представлена, входить вона до КОД чи ні – немає жодного значення», - вважає Гриценко.

Головне, на його думку, зупинити «бульдозер» Януковича. Задля цього варто об’єднати всіх, хто готовий діяти рішуче, в складі однієї команди.

«Об’єднана опозиція має делегувати до парламенту людей моральних, відповідальних, професійних, які за жодних умов не стануть «тушками» і не перейдуть під прапори Януковича. Якщо лідери інших опозиційних партій готові поступитися своїми амбіціями і сформувати список на таких засадах, «Громадянська позиція» запропонує до нього своїх представників», - заявив Гриценко.

Він також підкреслив, що опозиційним лідерам треба зняти з порядку денного тему гетьманства.

«Я в тому списку можу бути 5м, можу бути 50м – немає жодного значення. Головне – робота на спільний результат. Люди повірять в щирість намірів опозиції, якщо список очолить позапартійна людина», - переконаний лідер «Громадянської позиції».

Гриценко не став називати конкретні прізвища. Лише зазначив, що в країні є багато авторитетних шанованих людей – правозахисників, вчених, активістів громадських організацій. На думку політика, прізвища можна називати тоді, коли лідери опозиційних партій принципово погодяться на цю пропозицію.

Читайте також:

Гриценко: Об’єднанню опозиції заважає «гетьманство»

Опозиція вирішила, що рейтингові партії до Ради за пропорційною системою не підуть

Рейтинг політиків, які здатні очолити українську опозицію

Гриценко впевнений, що страх ув’язнення зупинить фальсифікаторів на виборах

Гриценко вважає, що після фальсифікацій на виборах Європа «перекриє кордон»

Гриценко підтримує ініціативу Тимошенко про єдиний список опозиції на виборах

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...