Об'єднання українців Росії оскаржило рішення про ліквідацію організації.

24 червня 2012 в 08:02
В Об'єднанні українців Росії рішення Верховного суду про ліквідацію організації визнали незаконним і необгрунтованим. Скарга подана до Апеляційної колегію Верховного суду.
1337706394_cs1970421-02a-big.jpg
peoplenews.com.ua

Загальноросійська громадська організація «Об'єднання українців Росії» (ОУР) подала апеляційну скаргу до Апеляційної колегії Верховного суду РФ на рішення цього Верховного суду про ліквідацію організації.

Про це йдеться у скарзі, підписаній головою ОУР Тарасом Дудко.

«Відповідач вважає рішення Верховного суду про ліквідацію ОУР незаконним і необгрунтованим», - йдеться у скарзі, де на 10 сторінках наводяться аргументи на користь скасування такого рішення.

Нагадаємо, 18 травня Верховний суд Росії ухвалив рішення про ліквідацію Об'єднання українців Росії та виключення його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

- У Москві після ліквідації Об'єднання українців створили Український конгрес Росії


Після цього МЗС України розповсюдило заяву, в якій було зазначено, що рішення Верховного суду РФ свідчить про упереджене ставлення в Росії до діяльності української діаспори.

9 квітня Міністерство юстиції Росії зареєструвало нову Федеральну національно-культурну автономію «Українці Росії», на установчий з'їзд якої не допустили українських журналістів, а українська діаспора заявляла, що нова організація створюється без її відома.

26 травня 2012 в Москві представники української діаспори прийняли рішення про створення Українського конгресу Росії (УКР) - всеросійської організації української громади в РФ.

Читайте також:

МЗС звинуватило Росію в упередженому ставленні до української діаспори

«Об'єднання українців Росії» оскаржить рішення суду про ліквідацію організації

Москва ліквідує Об'єднання українців Росії


У Росії закриють ще одну організацію українців

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...