НУНС ініціювала відставку Тігіпка

20 травня 2011 в 12:28
У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про звернення парламенту до Президента України щодо відставки віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики та праці Сергія Тігіпка через непрофесіоналізм і провали у соціально-економічній політиці уряду.
tigipko_016.JPG
Андрей Товстыженко, ZN.UA

"Останньою краплею стало чергове ігнорування Тігіпком своїх обов'язків щодо виступу перед Верховною Радою під час «години уряду». Пан Тігіпко щоразу вигадує приводи для того, щоб не відповідати на неприємні для нього запитання про провал всіх можливих реформ, за які він безпосередньо відповідає в уряді", - цитує прес-служба фракції «НУНС» ініціатора проекту постанови, народного депутата Миколи Мартиненка.

У пояснювальній записці до проекту вказується, що «соціально-економічна ситуація в державі стала загрозливою, рівень життя громадян постійно падає. Віце-прем'єр-міністр, Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко безпосередньо відповідає за провальні проекти Податкового кодексу, пенсійної реформи, Трудового та Житлового кодексів, які викликали значні суспільні протести й обурення.

"При цьому С.Тігіпко публічно заявляв про прагнення самому піти у відставку не пізніше літа 2011 року - оскільки побоюється подальшого падіння власного рейтингу і намагається уникнути політичної відповідальності за свою роботу на посаді Віце-прем'єр-міністра України", - йдеться у пояснювальній записці.

Нагадаємо, віце-прем'єр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко пообіцяв українцям піти у відставку, якщо «пенсійна реформа» не буде прийнята до липня.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...