Топ Новини

НУ-НС після парламентських виборів припинить своє існування

20 травня 2011 в 05:37
Фракція НУ-НС припинить своє існування після парламентських виборів 2012 року. Про це голова фракції Микола Мартиненко заявив в ефірі каналу ТВі.

«Наша фракція буде існувати до виборів 2012 року. З цією назвою після парламентських виборів вона існувати не буде. Але на основі партій, членами яких є депутати нашої фракції, буде створено потужні фракції в майбутньому парламенті», - зазначив депутат.

Окрім того, М.Мартиненко вважає, що висловлене ​​президентом України Віктором Януковичем у четвер в Ужгороді прохання до громадян звертатися до нього особисто з повідомленнями про факти корупції, є проявом невір'я президента в українську судову систему.

«Президент сам зневірився у правовій системі і в судовій системі нашої країни, це взагалі катастрофа, як тоді взагалі працювати?», - зазначив він.

Нагадаємо також, 19 листопада 2010 року Конституційний суд України визнав конституційним проведення парламентських виборів у жовтні 2012 року. У цей же день парламент попередньо схвалив зміни до Конституції, що встановлюють дату чергових виборів до Ради у жовтні 2012 року, а виборів президента - у березні 2015 року.

Документом встановлено також, що всі органи влади будуть обиратися строком на п'ять років.

Окрім того, передбачено, що Верховна Рада АР Крим, місцевих рад, а також голови населених пунктів обираються на п'ятирічний термін тільки на чергових виборах

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...