Нинішні вибори виграти у «Фейсбуці» не вийде

4 вересня 2012 в 11:52
Переважна більшість українців як і раніше отримують інформацію з телепрограм. З соціальних мереж - тільки 4%. «Політикою править його величність телевізор», - переконані соціологи.
Facebook5886232170_6a49a61989_b.jpg
flickr.com

Безумовним інформаційним лідером в Україні є телебачення - 2/3 виборців черпають інформацію з телепрограм. Про це заявила директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна під час інтернет-конференції на сайті Liga.net.

«Тільки 12% виборців отримують інформацію про партії на новинних і політичних інтеренет-сайтах, а в соцмережах - всього 4%. Так що, принаймні поки, інтернет не вирішує долю виборчої кампанії. Політикою править його величність телевізор. Газети залишаються джерелом інформації для жителів невеликих міст і сіл, де люди виписують газети», зазначила соціолог.

Бекешкіна також відзначила «телевізійний феномен» партії Наталії Королевської, яка близька до прохідного бар'єра майже виключно завдяки рекламі.

«Масивна реклама зробила свою справу. До речі, в електоральній історії України таке вже було - Партія зелених, яка в 1998 році пройшла до Верховної Ради виключно на телерекламі. Але ось що цікаво - швидко набравши 4% далі зростання загальмувалося і буксує вже кілька місяців і навіть залучення Шевченка і Ступки нічого партії не принесло. Хоча я думаю, що в цю партію вкладено стільки грошей, що спонсори зроблять все, щоб натягнути цей 1%», - вважає директор фонду «Демократичні ініціативи».

Читайте також:

Об’єднана опозиція випереджає Партію регіонів на 1,5%

У парламент точно проходять 4 партії, Тягнибок і Королевська — близькі до 5%

Партія регіонів впевнено лідирує в рейтингу порушень виборчого законодавства

Тимошенко не виключає, що парламентські вибори закінчаться новою революцією

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...