Німецький лікар не виключає, що Тимошенко може стати інвалідом

18 вересня 2012 в 10:37
Лікар Юлії Тимошенко Лутц Хармс не виключає ймовірність того, що екс-прем'єр може стати інвалідом. За його словами, лікарі продовжили лікування екс-прем'єра, щоб уникнути її інвалідизації.
tymoshenko.jpg
tsn.ua

Німецький лікар екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Лутц Хармс не виключає можливості інвалідизації своєї пацієнтки. Про це Хармс заявив на брифінгу перед ЦКЛ «Укрзалізниці» в Харкові, де Тимошенко проходить курс реабілітації.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи можлива інвалідизація екс-прем'єра, він відповів, що «не може сказати, що ми можемо повністю виключити цю ймовірність. З одного боку, ми досить позитивно можемо оцінювати розвиток усіх подій. І ми сподіваємося, що ми зможемо уникнути інвалідності», - сказав Хармс.

За його словами, саме надії уникнути інвалідизації Тимошенко були основою рішення про продовження спостереження за екс-прем'єром в умовах стаціонару харківської лікарні. «Ця надія і є основою для нашого спільного рішення продовжити терапевтичне лікування, рішення, яке було прийнято сьогодні», - зазначив він.

- У пенітенціарній службі впевнені, що Тимошенко одужає, як тільки перестане спілкуватися з Власенком

Нагадаємо, 18 вересня, перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко заявила, що Ю.Тимошенко залишиться під стаціонарним наглядом українських та німецьких фахівців в ЦКЛ «Укрзалізниці» в Харкові, щонайменше, ще один місяць.

Тимошенко у жовтні 2011 року була засуджена до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році. З кінця грудня 2011 року вона відбуває термін у Качанівській колонії в Харкові. З травня через погіршення здоров'я Тимошенко перебуває на лікуванні у лікарні «Укрзалізниці» в Харкові.

Читайте також:

Сусідка по палаті Тимошенко «згадала», як екс-прем’єр качала прес і піднімала гирі (ВІДЕО)

Німецькі медики призначили Тимошенко лікування: побільше родичів і не нервувати

Сусідка по камері Тимошенко розповіла про комфортні умови ув'язнення екс-прем'єра. Тимошенко готова спростувати її слова (ВІДЕО)

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...