Топ Новини

Німецькі лікарі завтра оголосять діагноз Тимошенко

6 березня 2012 в 09:10
Німецькі медики, які проводили обстеження екс-прем'єра у Качанівській колонії 14 лютого, завтра мають намір оголосити свої результати.
tymoshenko.jpg
tymoshenko.ua

Німецькі лікарі мають намір надати остаточний висновок з обстеження стану здоров'я екс-прем'єра.

7 березня відбудеться зустріч німецьких лікарів, які входили до складу Міжнародної медичної комісії для обстеження екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, з їхніми українськими колегами і медиками ГПТС.

За інформацією прес-служби пенітенціарної службі України, в рамках візиту німецькі фахівці планують подати свої остаточні висновки обстеження екс-прем'єр-міністра, яке відбулося 14 лютого.

Нагадаємо, 14-15 лютого на території Качанівської виправної колонії проведено комісійне медичне обстеження стану здоров'я Тимошенко. У роботі комісії брали участь лікарі з Німеччини та Канади, а також українські медпрацівники.

15 лютого німецькі медики завершили медичне обстеження стану здоров'я екс-прем'єра України Юлії Тимошенко і покинули Україну, залишивши результати у запечатаному конверті до висновків своїх канадських колег.

23 лютого адміністрацією Качанівської виправної колонії було проведено дообстеження Тимошенко - рентгенографія, комплексна томографія, магнітно-резонансна терапія в одному з медичних закладів м. Харкова.

Окрім того 27 лютого в ході дообстеження Тимошенко була проведена рентгенографія, комп'ютерна томографія та МРТ.

Читайте також:

Янукович сподівається на прохання Тимошенко про помилування

Депутат Європарламенту підозрює, що Тимошенко отруїли в СІЗО

Угоду з ЄС підписано не буде, поки Тимошенко у в'язниці, - посол Німеччини


Іноземні медики знайшли у Тимошенко грижу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...