Немиря: Резолюція Європарламенту підтримує прагнення українського народу, а не влади

27 жовтня 2011 в 14:10
Резолюція Європейського парламенту по Україні – це підтримка прагнень українського народу і останнє попередження владі на чолі з президентом Віктором Януковичем.

Про це заявив заступник голови партії «Батьківщина», колишній віце-прем‘єр-міністр України Григорій Немиря, коментуючи ухвалену сьогодні резолюцію, повідомляє прес-служба партії.

«Резолюція Європейського парламенту – це підтримка європейських прагнень і перспективи для українського суспільства, і це одночасно останнє попередження для Януковича та його режиму щодо всієї і повної відповідальності за той вибір, який вони мусять зробити: вибір між європейською інтеграцією та ізоляцією», - наголосив він.

За словами Г.Немирі, резолюція є безпрецедентною з точки зору деталізації: процеси проти Юлії Тимошенко та інших лідерів опозиції, колишніх членів її уряду однозначно оцінюються як порушення прав людини, як політично-вмотивовані і як такі, що не мають нічого спільного з верховенством права.

Також чітко сформульовані вимоги щодо змінення ситуації на краще. Г.Немиря зазначив, що ці вимоги полягають в припиненні політично-вмотивованих процесів, у забезпеченні повноправного політичного життя для Ю.Тимошенко та інших лідерів опозиції, зокрема, забезпечення можливості для їх участі у парламентських виборах наступного року.

Колишній віце-прем‘єр-міністр підкреслив, що той факт, що резолюція Європарламенту була підтримана всіма політичними групами, свідчить про консенсус на найвищому рівні в Європейському Союзі щодо оцінки ситуації в Україні.

«Ми сподіваємося, що така чіткість, однозначність і одностайність Європарламенту має бути серйозно сприйнята на найвищому рівні в Україні, тому що брати в заручники все українське суспільство заради досягнення корисних вузькополітичних цілей є неприпустимим», - сказав Г.Немиря.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...