Топ Новини

Некляєв: М'який вирок став можливим завдяки США і Євросоюзу

20 травня 2011 в 15:08
Екс-кандитат в президенти Білорусі Володимир Некляєв заявив, що досить м'який вирок відносно нього було винесено судом завдяки солідарності його прихильників і підтримки з боку США і Євросоюзу.

  «Якби не було підтримки з боку США і Євросоюзу, то не стояв би я перед вами зараз, а сидів би в «американці»(СІЗО КДБ - ред.) і відповідав би на одне і те ж запитання: «якої країни я шпигун»», - заявив В. Некляєв у п'ятницю журналістам після оголошення вироку.

В. Некля
єв був засуджений судом до 2 років позбавлення волі з відстрочкою покарання на 2 роки.

Він був визнаний судом винним за ст. 342 КК Білорусі - «організація групових дій, що порушують громадський порядок, або активна участь
у них».

Раніше білоруські суди виносили значно більш суворі вироки учасникам демонстрації в Мінську 19 грудня 2010 року. Зокрема, екс-кандидат у президенти Андрій Санніков був засуджений на 5 років.

31 січня Рада закордонних справ ЄС
ввела обмежувальні санкції проти 157 чиновників Білорусі, що відповідальні за жорстокий розгін демонстрантів після президентських виборів 19 грудня 2010 року. 21 березня цього року список чиновників був розширений до 175 осіб. Пізніше до санкцій приєдналися європейські країни, які не входять до ЄС.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...