Наводити порядок на День Незалежності в Києві готуються 3,9 тис. міліціонерів

23 серпня 2011 в 10:44
Охорону громадського порядку під час завтрашніх урочистостей у Києві з нагоди 20-ї річниці Незалежності України забезпечуватиме 3 тис. 900 працівників органів внутрішніх справ, включно з резервом.

Як повідомляє Центр громадських зв'язків Головного управління МВС України в Києві, при ГУ МВС створено оперативний штаб, до складу якого увійшли співробітники МВС, СБУ, Управління держохорони, МНС.

До охорони правопорядку залучатимуть із зазначеної загальної кількості правоохоронців 2 тис. 700 співробітників міліції й 1 тис. 200 військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.

Також у ГУ МВС повідомили, що наразі в столичну мерію надійшло близько 35 заявок від політичних партій і громадських організацій на проведення акцій, в яких планують брати участь близько 55 тис. осіб.

Зокрема, «Наша Україна» заявила 5 тис. учасників, «Громадянська позиція» - 3 тис., Європейська партія - 3 тис., «Спільна справа» та Комітет опору диктатурі - по 10 тис. учасників, Чорнобильська партія - 3 тис. , Союз Чорнобиль - 20 тис. учасників.

Тим часом у столичній міліції зазначили, що рішення щодо цих заявок київська мерія ще не прийняла й не виключено, що влада столиці з цього приводу звертатиметься до Київського окружного адміністративного суду.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...