Топ Новини

НАТО перестане бомбити Лівію за рішенням ООН

28 вересня 2011 в 08:39
НАТО готова припинити здійснення військової операції та забезпечення режиму безполітної зони над Лівією, як тільки ООН ухвалить відповідне рішення. Про це заявило журналістам джерело у північноатлантичному альянсі.
nato.jpg
perehid.kiev.ua

"Ми повторюємо на кожному щотижневому брифінгу щодо Лівії, і не далі як вчора заявили про це знову, що виконуємо резолюцію РБ ООН. Як тільки ООН ухвалить відповідне рішення, ми, за погодженням з організацією, буде готові зупинити військову операцію, в рамки якої входить та забезпечення безполітної зони", - сказало джерело.

Нагадаємо, сам Муамар Каддафі вчора заявив по радіо міста Бені-Валід, яке продовжує залишатися під контролем вірних йому військ, що знаходиться у Лівії. У своєму виступі М.Каддафі, який зник з поля зору після взяття Тріполі лівійськими повстанцями, заявив, що очікує мученицької смерті (шахади) у своєму протиборстві з «Заходом і його нікчемними агентами». Звертаючись до своїх прихильників, що ведуть бої з лівійськими повстанцями у містах Бені-Валід і Сирт, М.Каддафі сказав, що він перебуває з ними «на полі бою, а не у Венесуелі або Нігері», як стверджують його вороги.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...