НАТО чекає від України доказів відданості демократії

28 вересня 2012 в 13:00
У НАТО вважають, що парламентські вибори, які мають через місяць відбутися в Україні, нададуть країні можливість довести, що вона віддана демократичним цінностям.
nato_ukrflag.jpg
ZN.UA

Блок НАТО зацікавлений у демократичній, вільній, незалежній Україні, яка є ключовим чинником євроатлантичної безпеки. В Альянсі вважають, що парламентські вибори допоможуть Україні довести свою прихильність демократичним цінностям. Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив помічник генсека НАТО з питань нових викликів безпеці Габор Іклоді.

Помічник генсека НАТО відзначив, що Україна вже подолала значний відрізок на шляху розвитку демократії, але під час Чиказького саміту НАТО прозвучала стурбованість щодо її подальшого розвитку.

«
Гадаю, парламентські вибори, які мають через місяць відбутися в Україні, дадуть вашій країні можливість довести, що вона віддана демократичним цінностям, і провести вільне та чесне голосування. Члени альянсу розглядають ці вибори як дуже важливу віху», - підкреслив Іклоді.

«
Будь-який авторитарний режим насамперед становить загрозу для себе, свого населення, безпеки самої країни. Але він не обов’язково загрожує безпеці НАТО. Завдяки демократичним виборам Україна отримала нинішню владу. У вас скоро відбудуться вибори, які, як ми сподіваємося, будуть вільними, чесними, демократичними й допоможуть зміцнити демократичні інститути у вашій країні», - додав він.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Габора Іклоді. ! Zn

Читайте також:

НАТО виділить Україні гроші на утилізацію боєприпасів


Європейська система ПРО буде побудована за 8-10 років, в НАТО сподіваються на участь України

Парламентська асамблея НАТО може направити своїх спостерігачів на вибори в Україну

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...