«Наша Україна» запропонувала знову висунути в омбудсмени Захарова

19 березня 2012 в 06:50
«Наша Україна» має намір повторно внести на посаду омбудсмена кандидатуру голови правління Української Гельсінської спілки.

Опозиційні фракції Верховної Ради повинні повторно внести на посаду омбудсмена кандидатуру голови правління Української Гельсінської спілки Євгена Захарова. Про це заявив голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко, слова якого наводить прес-служба партії.

«Переконаний, що на посту омбудсмена має бути людина, яка своєю попередньою діяльністю довела, що для неї головним є саме захист прав людини, і що вона не буде танцювати під дудку будь-якої політичної сили, провладної або опозиційної. Саме такою людиною і є Євген Захаров», - зокрема, зазначив Наливайченко.

За словами політика, голосування щодо омбудсмена у парламенті, «на жаль, показало, що владна більшість хоче мати на посаді уповноваженого з прав людини тільки свого «наглядача», який буде відстоювати її інтереси, а не інтереси звичайних громадян».

Наливайченко констатував, що протягом двох років правління президента України Віктора Януковича в Україні відбулося істотне погіршення ситуації з правами і свободами людини, на що вказують численні дослідження вітчизняних та міжнародних правозахисних організацій.

Відзначимо, що раніше лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що кандидатура Захарова вже отримала у фракції різко негативну оцінку.

Нагадаємо, 15 березня Рада не змогла призначити омбудсмена: Валерія Лутковська отримала 212 голосів, а Захаров - 134, однак цієї кількості недостатньо для призначення.

Читайте також:

Тимошенко вважає, що Лутковська не зможе однаково захищати права всіх громадян України

Лутковська відмовилася відповідати на питання депутатів про порушення прав Тимошенко і Луценка

Литвин може висунути свого кандидата на пост омбудсмена

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...