«Наша Україна» об'єдналася з Українською народною партією і Конгресом українських націоналістів

7 липня 2012 в 09:14
«Наша Україна», Українська народна партія та Конгрес українських націоналістів підписали декларацію про об'єднання для забезпечення «політичної відсічі і цивільної протидії наступу антиукраїнських сил». У декларації підкреслюється, що, крім спільної участі у виборах, партії мають на меті формування єдиної української політичної сили.
наша україна.jpg
razom.org.ua

Політичні партії «Наша Україна», Українська народна партія та Конгрес українських націоналістів підписали декларацію про об'єднання.

До декларації, підписаної сьогодні в Києві, також приєдналися понад 30 громадських організацій, серед них «Просвіта», «Меморіал», Спілка офіцерів України, інші молодіжні, громадські організації патріотичного спрямування.
 
У декларації підкреслюється, що, крім спільної участі у виборах, партії мають на меті формування єдиної української політичної сили. «Ми, представники патріотичних і національно-демократичних партій, за підтримки громадських організацій і рухів, українських церков заявляємо про об'єднання зусиль для забезпечення політичної відсічі і цивільної протидії наступу антиукраїнських сил», - йдеться в декларації.
 
Підписанти підкреслюють, що об'єднуються заради спільних цінностей і цілей, серед іншого відстоювання державної незалежності і безпеки, демократії, цілісності нації, її національної ідентичності, європейського вибору країни та добробуту держави.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...