Топ Новини

Нас не дуже чекають в Євросоюзі. Можливо, через десять років, - Азаров

26 липня 2012 в 05:42
Микола Азаров не впевнений, що «нас хтось дуже чекає в Європейському союзі». Навпаки: ціла низка урядів ЄС, за словами прем'єра, вважає неприйнятним вступ України в союз. Через десять років європейських політиків, які займають таку позицію, може вже і не буде в політиці, відзначив він.
azarov__110.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Певний ряд політиків в Європі буде протидіяти приєднанню України до Європейського Союзу. Про це заявив прем'єр Микола Азаров в інтерв'ю російській газеті "Завтра".

"Ми не є ідеалістами і не вважаємо, що нас хтось дуже чекає в Європейському союзі. Більше того, дуже хоче, щоб Україна приєдналася до Європейського союзу. Навпаки: ціла низка урядів ЄС вважає неприйнятним наш вступ у цей союз", - зазначив він.

"Коли ми працювали над проблемою політичної асоціації, то навіть саме по собі слово "приєднання" України до Європейського союзу викликало відторгнення. В кінцевій угоді цієї фрази не було. З усією очевидністю ми розуміємо, що певний ряд політиків в Європі буде протидіяти приєднанню України до ЄС", - уточнив прем'єр.

- Азаров готовий співпрацювати з Митним союзом

Азаров запевняє, що "ми не ставимо перед собою таку мету як ціль миттєву".

"Ми розуміємо, що нам потрібно пройти досить довгий шлях розвитку. Необхідне підвищення наших соціальних стандартів, правових стандартів. Я переконаний, що ті завдання, які ми повинні виконати всередині країни, виконаємо", - заявив він.

"І те, що зараз деякі європейські політики займають таку позицію, зовсім не означає, що подібну позицію вони займатимуть і через 10 років. І чи будуть вони взагалі присутніми у політиці на той момент? Тому ми дуже спокійно ставимося до питання про європейську перспективу України", - додав Азаров.

Не так давно Азаров заявив, що темпи євроінтеграції України не сповільнилися, а прискорилися.

Читайте також:

Азаров вважає, що темпи євроінтеграції України прискорилися

Азаров втричі завищив дані про зростання української промисловості

Азаров спробує умовити Медведєва пустити в Україну туркменський газ за російською «трубі»

Польща назвала євроінтеграцію України своїм пріоритетом

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...