Надійним партнером Україну вважають тільки 17% росіян

4 грудня 2012 в 15:02
У цьому році Білорусь визнали найбільш стабільним партнером 46% респондентів-росіян, а Казахстан - 38%. Третє місце займає Україна, яку назвали 17% учасників опитування.
331x252_Ut364FOFIJ4mC1SvalLJ3JjWtVTnPPGO.jpg
infox.ru

Росіяни вважають, що Білорусь і Казахстан є найбільш надійними партнерами Москви на міжнародній арені, показали результати опитування ВЦВГД.

Обидві країни опитані вважають найбільш надійними партнерами Росії вже протягом п'яти років. У цьому році Білорусь визнали найбільш стабільним партнером 46% респондентів-росіян, а Казахстан - 38%. Третє місце займає Україна, яку назвали 17% учасників опитування.

Решта країн пострадянського простору помітно відстає - Вірменію в числі надійних партнерів РФ назвали 5% респондентів, Киргизію і Азербайджан - 4%, Узбекистан - 3%, Молдову, Турменію і Таджикистан - по 2%. найбільш ненадійним партнером, за даними опитування, стала Грузія (1%).

- Росіяни все більше незадоволені роботою тандему Путіна-Медвєдєва

"Аналогічно росіяни оцінюють і керівників країн СНД: найбільшою довірою користуються президент Білорусі Олександр Лукашенко і президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв (34% і 31% відповідно)", - йдеться у релізі.

За ними йде Віктор Янукович (12%), Ільхам Алієв (5%), глави Вірменії та Киргизії (по 3%). Найменше росіяни довіряють Михайлу Саакашвілі (1%).

Білорусь, Казахстан і Україна є, на думку опитаних, також найбільш стабільними та успішними, і країнами, де найбільш успішно йде модернізація.

Опитування ВЦВГД проведено 24-25 листопада 2012 року, було опитано 1600 осіб у 138 населених пунктах у 46 регіонах Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

Читайте також:

Росіяни порівняли Медвєдєва з Буратіно, а Путіна — з Папою Карло

Росіяни вважають Китай і Німеччину більш дружніми країнами, ніж Україна

Більше половини росіян вірять в царство небесне

Більше половини росіян не відчувають себе єдиною нацією

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...