На президентських виборах у Сербії сенсаційно переміг націоналіст Ніколіч

21 травня 2012 в 07:03
Переможець на президентських виборах у Сербії Николіч раніше був відомий як ультранаціоналіст, однак останнім часом він пом'якшив свою позицію. Проєвропейську орієнтацію Сербії під сумнів він не ставить.
nikolich.jpg
b92.net

Президентські вибори у Сербії завершилися сенсацією. Проти всіх очікувань і соціологічних опитувань переможцем став лідер сербських націоналістів, керівник Прогресивної партії Томіслав Ніколіч. Приблизно на 3% він набрав більше голосів, ніж чинний президент Сербії Борис Тадіч.

«Підсумок цих виборів означає, - а я дотримаюсь усіх своїх обіцянок, - що Сербія не звертає зі шляху інтеграції в Євросоюз, що Сербія хоче захистити сербів у Косово і Метохії. Ці вибори не були референдумом за, чи проти Євросоюзу, вони стосувалися лише внутрішніх проблем, створених Тадічем і Демократичною партією», - заявив Ніколіч.

Діючий глава держави Борис Тадіч визнав свою поразку і привітав Ніколіча з перемогою.

Томіслав Ніколіч раніше був відомий як ультранаціоналіст і колишній соратник останнього югославського диктатора Слободана Мілошевіча, однак останнім часом він пом'якшив свою позицію і в ході передвиборчої кампанії зустрівся з кількома чиновниками Євросоюзу, намагаючись запевнити їх у своїй лояльності планам вступу Сербії в ЄС.

Читайте також:

Сербія-ЄС: зима закінчилася

Сербcкая опозиція відмовилася від бойкоту виборів

Президент Сербії подав у відставку

Кати і жертви

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...