Топ Новини

На Помаранчеву революцію Березовський дав млн

12 липня 2011 в 06:19
На Помаранчеву революцію просили 8 млн дол, а закінчилося все 45 млн дол. Про це повідомив російський олігарх Борис Березовський в інтерв'ю газеті «Сегодня».
berezovsky.jpg
epl.ee

На Помаранчеву революцію просили 8 млн дол, а закінчилося все 45 млн дол. Про це повідомив російський олігарх Борис Березовський в інтерв'ю газеті "Сегодня".


Б.Березовський зазначив, що у 2003 році він поспілкувався з Віктором Ющенком по телефону, і той «попросив мене підтримати незалежні ЗМІ, громадянське суспільство - я ж у 2000 році відкрив Фонд цивільних свобод у Нью-Йорку. А потім до мене у Лондон приїхав Д.Жванія і ми домовилися про фінансування: спочатку вони просили 8 млн доларів, але все закінчилося 45 млн», - заявив Б.Березовський.

Б.Березовський підкреслив, що йому ніколи не обіцяли ці гроші повернути, але обіцяли за них відзвітувати, чого, на жаль, не відбулося. «Тому я пізніше затіяв розслідування, від якого Д.Жванія разом з О.Третьяковим всіляко ухилялися, відмовлялися прийняти повістки для приїзду до Лондон. І, загалом, вони досі, по-моєму, бігають», - додав він.

Говорячи про причини підтримки Майдану, Б.Березовський повідомив, що розраховував на його вплив на Росію.

Він зазначив, що В.Ющенко і Ю.Тимошенко не виконали своєї історичної місії, і вони просто зрадили народ України. «Все одно, незважаючи ні на що, на ці помилки, на зраду, - те, що зробили помаранчеві, назавжди відрізало Україні шлях у радянське стійло. І навіть прихід В.Януковича, який, безумовно, не демократ, це вже точно, але настільки багато змін відбулося за короткі п'ять років правління Ющенка, що Україна далеко втекла на Захід, набагато випередивши всі країни пострадянського простору, окрім, мабуть, Грузії. Якби Ю.Тимошенко і В.Ющенко не посварилися, боролися з корупцією, то у Росії цьому Путінському режиму не вдалося б просто так від цього відмахнутися», - додав Б.Березовський.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...