МЗС України: Європарламент схиляється в наш бік

14 вересня 2011 в 13:51
Європарламент схиляється до підтримки Угоди про асоціацію з Україною. Про це заявив директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

"Загальна тональність дискусії продемонструвала, що більшість євродепутатів схильні підтримувати зближення ЄС з Україною і висловлюються на користь якнайшвидшого завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію, включно з поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі", - повідомив О.Волошин.

"У парафуванні цього базового документа до кінця року члени Європарламенту вбачають надійний інструмент підтримки розвитку демократії в Україні і стимул до проведення подальших системних реформ", - вважає О.Волошин.

Він також зазначає, що дуже багато євродепутатів висловлюють готовність впливати на Єврокомісію і свої національні уряди "з питання якнайшвидшої лібералізації візового режиму, яка відкриє ЄС для простих українців"

"Подібна точка зору знаходить все ширшу підтримку і в лавах найбільшої за чисельністю групи Європейської народної партії, представники керівництва якої (включаючи лідера групи в Європарламенті Джозефа Доля) провели конструктивне і відверте обговорення ситуації в Україні з Костянтином", - підкреслив О.Волошин.

Комітет з міжнародних справ Європарламенту не зміг виробити єдину позицію щодо України - депутати розійшлися в думці про необхідність блокувати переговори про асоціацію через проблеми з демократією у країні. 12 вересня було досягнуто домовленості про те, що резолюція буде винесена на голосування в ЄП лише 16 листопада, однак у цьому випадку ЄНП буде складно заблокувати переговори України та ЄС щодо угоди про асоціацію, які на той час будуть де-факто завершені.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...