МВС Чехії: Данилишин переслідується в Україні за здійснення своїх політичних прав і свобод

14 січня 2011 в 16:19
Екс-міністр економіки Богдан Данилишин переслідується в Україну за здійснення своїх політичних прав і свобод, йдеться у рішенні Міністерства внутрішніх справ Чехії щодо надання політичного притулку Данилишину.

"Після оцінювання даних, що були надані заявником та їх порівняння з даними про країну походження, адміністративний орган зробив висновок, що в своїй країні заявник переслідується за здійснення своїх політичних прав і свобод, згідно з § 12, літера а) Закону про надання політичного притулку, і що йому необхідно надати політичний притулок ", - йдеться в тексті. 


У документі наголошується, що розглядаючи заяву Данилишина, адміністративний орган, в першу чергу, зважав на його свідченнях, і лише після цього - на інформацію, зібрану впродовж проведення адміністративного розслідування політичної ситуації і безпеки, а також стану дотримання прав людини в Україні. 


"А саме, спирався на повідомлення МЗС США про дотримання прав людини в Україні за 2009 рік з 11.03.2010 року, на дані Міністерства закордонних справ Чеської Республіки, на повідомлення організації Freedom House "Свобода в світі - Україні" за 2009 рік і на актуальні дані щодо ситуації в Україні ", - уточнюється в документі. 


"З огляду на сучасну ситуацію в Україні не можна виключати того, що кримінальна справа проти заявника  політично вмотивована, як плата за його попередню політичну діяльність, або шляхом криміналізації його особистості влада намагається обмежити його можливу подальшу політичну діяльність", - говориться в рішенні. 


У документі наголошується, що рішення міністерства можливо оскаржити протягом 15 днів з моменту його отримання через крайовий суд того краю, в якому після оголошення рішення іноземному громадянину дозволяється проживати. 


                                                                                       За матеріалами: Української правди 

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...