Топ Новини

МОЗ запросив німецьких лікарів виписувати Тимошенко з лікарні

24 жовтня 2012 в 11:13
Українська частина Міжнародної медичної комісії визнала, що не уповноважена приймати рішення про виписку Тимошенко без участі німецьких фахівців.
timoshenko_bolnitsa.jpg
president.lt

Міністерство охорони здоров'я звернулося з офіційним листом до Міністерства закордонних справ з проханням направити запрошення до берлінської клініки «Шаріте» з пропозицією прибути в Україну лікарів екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Як повідомили у прес-службі МОЗ, Міністерство охорони здоров'я в рамках розгляду заяви Тимошенко щодо її бажання бути виписаною з ЦКЛ № 5 «Укрзалізниці» і звернення Державної пенітенціарної служби щодо проведення засідання Міжнародної медичної комісії, вважає за необхідне запросити німецьких лікарів для вирішення питання щодо завершення реабілітаційного курсу екс-прем'єра.

- Міжнародна медкомісія вирішить долю Тимошенко щодо її переведення в колонію

У зв'язку з тим, що відповідальність за організацію і ефективність проведення реабілітаційного курсу Тимошенко в харківській лікарні несуть представники клініки «Шаріте», українська частина Міжнародної медичної комісії вважає, що не уповноважена одноосібно приймати рішення про виписку пацієнтки.

Представники Міжнародної медичної комісії готові провести засідання в будь-який зручний для німецької сторони час.

Останнє засідання Міжнародної медичної комісії відбулося у Харкові за участю Карла Макса Айнхойпля, Лутца Хармса і Анетт Рейсхауер 14 жовтня. За результатами роботи комісії спільно було прийнято рішення про продовження термінів перебування Тимошенко в стаціонарному закладі.

Як повідомлялося, 19 жовтня Тимошенко звернулася із заявами до начальника Качанівської виправної колонії та головного лікаря харківської лікарні №5 з вимогою припинити її лікування та перевезти в тюремну камеру. Екс-прем'єр вважає неможливим продовжувати лікування під постійним наглядом прихованих відеокамер, записи з яких оприлюднювалися в Інтернеті.

Читайте також:

У ЦВК розставили крапки над "і": Тимошенко повинна голосувати в колонії

Тимошенко попросила повернути її в колонію

Тимошенко заявила, що Янукович підглядає за нею в душовій і туалеті

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...