Топ Новини

МОЗ створить групу фахівців, щоб привести Тимошенко до суду

23 квітня 2012 в 15:22
МОЗ створить групу для обстеження Юлії Тимошенко, яка зробить висновок - чи дозволяє стан здоров'я екс-прем'єра брати участь у судових засіданнях з ЄЕСУ? Але медики самі не вірять, що Тимошенко дасть себе оглянути.
timoshenko.jpg
cit.ua

Міністерство охорони здоров'я створить групу для обстеження екс-прем'єра Юлії Тимошенко, щоб дати висновок, чи дозволяє її стан здоров'я брати участь у судовому процесі в справі ЄЕСУ, повідомила перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

«На сьогоднішній день є звернення Державної пенітенціарної служби до Міністерства охорони здоров'я ... Обов'язково буде створено групу фахівців, ми будемо робити оцінку, але нам буде надзвичайно складно це зробити, якщо людина не дасть можливості себе оглянути, визначити, чи дійсно вона не може брати участь у судовому засіданні», - сказала Моїсеєнко журналістам у понеділок на брифінгу в ЦКБ № 5 «Укрзалізниці» (Харків).

Вона зазначила також, що, на її думку, під час останнього візиту лікарів берлінської клініки «Шаріте» до Харкова взяла вгору політика. «Сьогодні саме політична складова не дозволяє робити правильні висновки», - підкреслила Моїсеєнко.

Зі свого боку, захисник Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко повідомив, що захист має намір до засідання, призначеного на 28 квітня, подати в суд належним чином завірений висновок німецьких лікарів про те, що стан здоров'я Тимошенко не дозволяє їй брати участь у судовому процесі. «Ми подамо цей висновок до початку судового засідання в суді, щоб не тягали Юлію Володимирівну, у якої серйозні проблеми зі спиною на судове засідання», - сказав Власенко журналістам на брифінгу в понеділок біля Качанівської колонії.

Як повідомлялося, 13 квітня голова правління клініки «Шаріте» Карл Макс Айнхойпл і професор клініки «Шаріте» Норберт Хаас приїжджали до Харкова, щоб оцінити можливість чи неможливість лікування Тимошенко в ЦКБ № 5 «Укрзалізниці», а також оглянути ще раз Тимошенко. Після закінчення візиту вони заявили, що стан здоров'я екс-прем'єра не дозволяє їй брати участь у суді.

Читайте також:

Для Тимошенко в суді поставили тапчан, щоб судити її лежачи, - Власенко

Тимошенко відмовилася прийти на суд у справі ЄЕСУ

Здоров'я Тимошенко не дозволяє їй брати участь у судах, - німецькі лікарі

Німецькі лікарі вважають умови лікування Тимошенко «бездоганними»

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...