Москаль вважає, що зовнішня розвідка має перевірити, чи Черновецький не ізраїльський агент

3 серпня 2011 в 08:44
Служба зовнішньої розвідки України мусить перевірити, чи справді мер Києва Леонід Черновецький має ізраїльське громадянство. Таку думку висловив народний депутат України Генадій Москаль, передає прес-служба «Народної самооборони».

«В Україні є такий інститут, як  зовнішня розвідка, чиї прямі функції – агентурним шляхом (підкупом, викраденням і т.д.) з’ясовувати подібні речі.

І це зовсім не жарти, адже Черновецький, будучи главою КМДА, мав посаду державного службовця першого рангу, йому неодноразово оформлювали допуск до державної таємниці та документів із грифом “таємно”, “цілком таємно” та “особливої важливості”.

І якщо зараз з’ясується, що мер Києва має ізраїльське громадянство, то для чого тоді в Україні такі структури, як МВС та СБУ із зовнішньою розвідкою?»,- сказав Москаль.

Народний депутат зазначив також, що громадянство Ізраїлю вигідне мерові Києва, оскільки може захистити його від кримінального переслідування.

«Якщо постане питання про притягнення Черновецького до кримінальної відповідальності (а воно стоїть уже дуже давно), то у випадку наявності в нього ізраїльського паспорта Ізраїль за жодних обставин не видасть підозрюваного Україні – це заборонено конституцією Ізраїлю»,-  сказав Москаль.

Нагадаємо, що джерела в МЗС Ізраїлю підтвердили журналістам, що Леонід Черновецький має подвійне громадянство. 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...