Топ Новини

Москаль впевнений, що Луценку винесуть обвинувальний вирок

24 жовтня 2011 в 10:51
У кримінальній справі проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка мають значення свідчення лише трьох ключових свідків.
moskal.jpg
delfi.ua

Таку думку висловив народний депутат України Геннадій Москаль.

«У справі Луценка є лише три ключових свідки. Решта свідків - це в полі вітер. Немає різниці, є вони, чи їх немає. Їх зібрано для створення ілюзії правосуддя в Україні. Ну, що можуть ті опери, кадровики та інспектори засвідчити про міністра, якого бачили тільки по телевізору?» - сказав депутат.

За його словами, до основних свідків у справі належать колишні колеги екс-міністра Валерій Мельник, Михайло Клюєв і Володимир Євдокимов. «Мельник дав правильні свідчення, йому вистачило совісті та сміливості побороти свій страх», - зазначив нардеп.

Разом з тим, на його думку, свідок Михайло Клюєв «повністю здав» Ю.Луценка. «Після його свідчень ні в кого сумнівів не виникає про те, що у справі буде обвинувальний вирок. Свідчення Клюєва сьогодні вирішальні», - зазначив Г.Москаль.

На його переконання, третій свідок - екс-заступник міністра Євдокимов - «з М.Клюєвим чобіт чоботу - пара», а тому вчинить так само, як і Клюєв. «Я неодноразово попереджав пана Ю.Луценка, говорив йому дивитися, що це за люди, радив бути з ними обережними. Але, на жаль, щирість, простота, відкритість і нерозбірливість у людях перемогли, а ці риси у МВС були недоречні», - зазначив він.

«Він зробив для них все - вони прийшли до міністерства ніким, а стали генерал-полковниками, заслуженими юристами з орденами, медалями та нагородами. Я, будучи соратником Ю.Луценка, не отримав навіть 1% від того, що отримали вони», - підкреслив Москаль.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...